• 1 z 4
 

Pružinová matrace ARGENTINUM

Neohodnoceno
 

Ty, kteří si pamatují klasické pružinové matrace minulého století, čeká překvapení: pro Vás jsme nechali připravit modernější, vylepšenou verzi pružinové klasiky. Nová technologie výroby eliminuje vržení, které známe ze starších matrací. Navíc tato matrace přichází s kokosovou vrstvou a dvěma stranami (měkkou a tvrdou), které Vám zajistí svěžest a pohodlí.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
6 199 Kč 3 799 Kč 3 999 Kč 4 199 Kč 4 399 Kč 4 599 Kč 4 799 Kč od 3 799 Kč
   
Kategorie Matrace
 

Výška: 16 cm

Potah: Prošívaný

Materiály:

PUR Pěna T25, 2cm. Základní, středně tvrdá s relativně vysokou pružností a flexibilitou (H3)

Kokos. Kokosová vlákna vyrábíme z přírodních surovin, které získáváme z kokosové skořápky. Vlákna spojujeme kaučukovým mlékem, vyrábíme jehlovou metodou bez použití jakýchkoliv chemikálií. Kokosové vlákno má spoustu výhod: je vyrobené z přírodních zdrojů, nezpůsobuje alergie, izoluje magnetické pole a vodní toky, přizpůsobuje se tvaru těla, zabraňuje proleženinám, zlepšuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, absorbuje vlhkost a pot, odvádí je ven, dodává tvrdost a zajišťuje delší životnost matrace, má zdravotní vlastnosti.

Pružiny Bonell. Jedná se o nejstarší typ pružin určených pro výrobu matrací, které se stále těší velké oblibě. Příznačná je jejich vysoká pružnost, a tím jsou vhodné i pro osoby vyšší váhové kategorie. Počet pružin na m2: 111ks; tloušťka drátu: 2,4mm.

výška (?) 14