• 1 z 6
 

Pužinová matrace XENON

Neohodnoceno
 

Klasické pružinové matrace se stále těší velké oblibě hlavně kvůli jednoduchosti a dostupnosti. V tomto případě jsme se rozhodli propojit spolehlivost prověřené technologie a výhody nových materiálů, jako je pěna typu T35. Tato matrace tak patří k těm, které poskytují spánek na vyšší úrovni. K tomu jsme přidali kokosovou vrstvu, která Vám zajistí lepší prodyšnost a svěžest. Matrace Xenon je oboustranná a tím vhodná pro použití v různých ročních obdobích.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
12 699 Kč 5 699 Kč 6 499 Kč 7 099 Kč 7 299 Kč 10 099 Kč 11 299 Kč od 5 699 Kč
   
Kategorie Matrace
 

Výška: 25 cm

Potah: Prošívaný
zigzagMateriály:

PUR Pěna T35. Velmi kvalitní pěna používaná u dražších typů matrací. Má dlouhou životnost díky pružnosti a hustotě. V kombinaci s kokosovou vrstvou matraci ztužuje a zpevňuje. Ideální pro lidi, kteří trpí bolestmi zad.

Kokos. Kokosová vlákna vyrábíme z přírodních surovin, které získáváme z kokosové skořápky. Vlákna spojujeme kaučukovým mlékem, vyrábíme jehlovou metodou bez použití jakýchkoliv chemikálií. Kokosové vlákno má spoustu výhod: je vyrobené z přírodních zdrojů, nezpůsobuje alergie, izoluje magnetické pole a vodní toky, přizpůsobuje se tvaru těla, zabraňuje proleženinám, zlepšuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, absorbuje vlhkost a pot, odvádí je ven, dodává tvrdost a zajišťuje delší životnost matrace, má zdravotní vlastnosti.


Pružiny Bonell.
Jedná se o nejstarší typ pružin určených pro výrobu matrací, které se stále těší velké oblibě. Příznačná je jejich vysoká pružnost, a tím jsou vhodné i pro osoby vyšší váhové kategorie. Počet pružin na m2: 111ks; tloušťka drátu: 2,4mm.