ŠLOFÍK VEN

Odpočinout si můžete nejenom v pokoji, šlofíka si dáte také na zahradě, na výletě v přírodě či na pláži. Představujeme Vám tedy řadu venkovního nábytku určeného k odpočinku - lehátka, židle a stolky - který je lehký, praktický a kvalitní. Přitom nabízíme velký výběr barev, lehátka s naším logem, případně je možné domluvit individuální potisk.

 
629
8491629849

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • stolik Kód: 135
  Stolek na plaž DINO
  Na dotaz

  Naše řada venkovního nábytku by nebyla kompletní bez stolku Dino, který je možné díky lehké konstrukci vzít s sebou na pláž, do přírody nebo prostě na zahradu.


  629 Kč
     
 • Leżaki Kód: 132/131
  DŘEVĚNÉ LEHÁTKO MOKA
  3

  Moka není jenom zahradní lehátko - s ním si odpočinete, kdekoli chcete. Díky svým rozměrům se Vám totiž snadno vejde do kufru auta, a můžete jej vzít na pláž nebo na lyžování. Lze nastavit na tři výšky a díky nové technologii každou polohu lze zajistit plastovým jističem. Dřevěné lehátko Moka je možné objednat s jednobarevným plátnem či vytištěným logem Šlofík.


  729 Kč
 • namornicka modra Kód: 141/NAM
  Dřevěné lehátko CASA S PODRUČKOU
  1

  S lehátkem Casa si odpočinete, kdekoli potřebujete. Můžete jej vzít s sebou do zahrady, na pláž či do přírody, vejde se Vám i do auta. Lehátko Casa je možné objednat s jednobarevným plátnem nebo s vytištěným logem Šlofík. 


  849 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem