• 1 z 6
 

Taštičková matrace s kokosem NEON

Neohodnoceno
 

V rámci linie Komfort jsme se zaměřili nejen na ty náročnější, pro něž je spánek jako v oblacích samozřejmostí, ale i na ty, kteří trpí bolestmi zad a dalšími potížemi při spánku. Na velké prodyšnosti a rovněž pevnosti se podílejí jak kokosová vrstva v kombinaci s PUR pěnou, tak i pěna typu HR, která poskytuje pevný základ. Po konzultaci s odborníky jsme matraci Neon vyplnili taštičkovými pružinami, které se přizpůsobují tvaru a poloze těla, a tím se svaly relaxují.  

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz
Varianta
13 899 Kč 6 299 Kč 6 999 Kč 7 799 Kč 9 299 Kč 10 799 Kč 12 099 Kč od 6 299 Kč
   
Kategorie Matrace
 

Výška: 25 cm

Potah: Prošívaný

Materiály:

PUR Pěna T35. Velmi kvalitní pěna používaná u dražších typů matrací. Má dlouhou životnost díky pružnosti a hustotě. V kombinaci s kokosovou vrstvou matraci ztužuje a zpevňuje. Ideální pro lidi, kteří trpí bolestmi zad.

HR Pěna HR50. Pěny typu HR jsou komfortní, pružné, odolné proti roztažení, stlačení a přetížení. Přesto disponují vysokou prodyšnosti povrchu a vnitřní části.

Kokos. Kokosová vlákna vyrábíme z přírodních surovin, které získáváme z kokosové skořápky. Vlákna spojujeme kaučukovým mlékem, vyrábíme jehlovou metodou bez použití jakýchkoliv chemikálií. Kokosové vlákno má spoustu výhod: je vyrobené z přírodních zdrojů, nezpůsobuje alergie, izoluje magnetické pole a vodní toky, přizpůsobuje se tvaru těla, zabraňuje proleženinám, zlepšuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, absorbuje vlhkost a pot, odvádí je ven, dodává tvrdost a zajišťuje delší životnost matrace, má zdravotní vlastnosti.

Taštičkové pružiny. Výhoda těchto pružin je v tom, že reagují nezávisle na sobě: při stlačení jedné pružiny zbytek zůstává v původném stavu. Tím je matrace elastičtější a přízpůsobuje se tvaru Vašeho těla. Počet pružin na m2: 255-260ks; průměr jednotlivé pružiny: 85mm.