• 1 z 3
 

Taštičková matrace s kokosem PLATINIUM 1+1

Neohodnoceno
 

Nechali jsme pro Vás navrhnout kvalitní matraci pro pevný spánek. Kokosová vrstva Vám zajistí lepší prodyšnost a matraci obecné zpevní. Matrace se díky taštičkovým pružinám přizpůsobí Vaší poloze a tím Vám uvolní svaly. Dle libosti můžete volit mezi tvrdší a měkčí stranou. Vhodná pro všechny věkové skupiny a také pro ty náročnější.

Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Varianta
4 480 Kč 5 082 Kč od 4 480 Kč
   
Kategorie Taštičkové
 

Výška: 17 cm

Potah: Mikrovlákno

Materiály:

PUR Pěna T25, 2cm. Základní, středně tvrdá s relativně vysokou pružností a flexibilitou (H3). Vzhledem k přiměřeně nízké ceně tvoří tato pěna dokonalou alternativu pro dražší pěny. Poměr mezi kvalitou a cenou je zde ideální. 

Kokos. Kokosová vlákna vyrábíme z přírodních surovin, které získáváme z kokosové skořápky. Vlákna spojujeme kaučukovým mlékem, vyrábíme jehlovou metodou bez použití jakýchkoliv chemikálií. Kokosové vlákno má spoustu výhod: je vyrobené z přírodních zdrojů, nezpůsobuje alergie, izoluje magnetické pole a vodní toky, přizpůsobuje se tvaru těla, zabraňuje proleženinám, zlepšuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, absorbuje vlhkost a pot, odvádí je ven, dodává tvrdost a zajišťuje delší životnost matrace, má zdravotní vlastnosti.

Taštičkové pružiny. Výhoda těchto pružin je v tom, že reagují nezávisle na sobě: při stlačení jedné pružiny zbytek zůstává v původném stavu. Tím je matrace elastičtější a přízpůsobuje se tvaru Vašeho těla. Počet pružin na m2: 255-260ks; průměr jednotlivé pružiny: 85mm.